Formularz zgłoszeniowy do Przedszkola na Kopcu

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@tdj.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.


  Informujemy, że:
  1. Administratorem danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole na Kopcu, prowadzone przez Fundację TDJ Na Rzecz Edukacji i Rozwoju z siedzibą w Katowicach, Aleja Walentego Roździeńskiego 1A; KRS: 0000294837, NIP: 9542619605, REGON: 240798176.
  2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@tdj.pl oraz pisemnie.
  3. Dane osobowe podane w formularzu zgłoszeniowym przetwarzane będą w celu zgłoszenia dziecka do przedszkola i rezerwacji miejsca na podstawie Pani/Pana zgody art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
  4. Podane w formularzu dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  5. Dane osobowe przechowywane będą do momentu wycofania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@tdj.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  6. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny, aby móc dokonać rezerwacji miejsca w przedszkolu.
  7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  8. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.