Stajnia na Kopcu

Poznajcie wyjątkowe miejsce Stajnie na Kopcu. Projekt, który prowadzi doświadczona trenerka Patrycja Żachowska powstał dzięki wielkiej miłości do koni oraz pasji, jaką jest przekazywanie umiejętności jazdy konnej innym. Właścicielka stajni dba tutaj o każdy szczegół aby konie miały jak najlepiej, a stajnia charakteryzuje się ogromnym pastwiskiem dla koni by te miały dobre miejsce na wypoczynek.

Patrycja Żachowska prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci i dorosłych na poziomie podstawowym i zaawansowanym, prowadzi również zajęcia dla dzieci uczęszczających do Przedszkola i Szkoły na Kopcu w Kleczy Dolnej.

Oferta stajni na kopcu

W naszej stajni mamy zarówno konie odpowiednie dla początkujących, jak i dla zaawansowanych jeźdźców. Można pod okiem instruktora rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem jak i doskonalić swoje umiejętności. Proponujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

• oprowadzanki, czyli zajęcia dla najmłodszych dzieci – 35zł/15min
  • nauka jazdy konnej na lonży dla dzieci i dorosłych – 80zł/45min
  • treningi dla początkujących i zaawansowanych – 100-120zł/45min
  • warsztaty weekendowe i wakacyjne dla dzieci – cena do ustalenia
  • turnusy „Wakacje w siodle” – cena do ustalenia
  • szkolenia i konsultacje z zakresu fizjoterapii koni i dopasowywania siodła – cena do ustalenia
  • zajęcia dla grup przedszkolnych/szkolnych – cena do ustalenia

Nasze konie

Innocent (Inuś)

Koń profesor, 14-letni wałach, idealny dla dzieci, bardzo spokojny. Doświadczony w zawodach skokowych. Bardzo dobrze skacze. Potrafi przeprowadzić przez przeszkody jeźdźca doświadczonego jak i osobę, która dopiero się uczy.

Kadm (Kazio)

Koń profesor po karierze sportowej. Chodził konkursy najwyższej rangi w Polsce. Bardzo przyjemny i wygodny do jazdy. Wiele potrafi nauczyć jeźdźca. Idealny do przygotowania na odznaki i egzaminy oraz do nauki ujeżdżenia i skoków.

Olaf

Koń Olaf jest największym koniem w naszej stajni. Ma 12lat i uwielbia skakać przez przeszkody. Brał udział w zawodach, a teraz uczy dzieci jazdy konnej. Jest spokojny i ma bardzo wygodne chody, przez to łatwiej jest się uczyć. Uwielbia jeść,a jego największym przysmakiem są jabłka.

Właścicielka stajni na kopcu

Patrycja Żachowska jest zawodniczką skoków przez przeszkody startującą w zawodach na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym w konkursach 140 centymetrów oraz w konkurencji ujeżdżenia na poziomie Małej Rundy. Doskonali swoje umiejętności w konkurencji skoków od 2007 roku. Konie zawsze grały ważną rolę w jej życiu. Każdy dzień poświęca na treningi swoje i swoich podopiecznych. Instruktorem jeździectwa jest od 2011 roku.
Szkoli dzieci i dorosłych, tych rozpoczynających swoją przygodę z końmi, jak i tych, którzy już startują w zawodach. Ważną dla niej kwestią jest aby to robić zgodnie z biomechaniką jeźdźca i konia. Zajmuje się także fizjoterapią koni. Wiedza, którą zdobyła na studiach pomaga jej dostrzec szczegóły, które ułatwią porozumienie jeźdźca z tym zwierzęciem. Całość tworzy obrazek, który wywołuje uśmiech na twarzy każdej osoby i komfort dla konia.

Klecza Dolna 1A
34-124 Klecza Górna